Haber
Kadınlar Avrupa 17 Yaş Altı ve 19 Yaş Altı Şampiyonası elemeleri yarın kuraları çekilecek.
![](https://turgutluhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/kadinlar-avrupa-17-yas-alti-ve-19-yas-alti-sampiyonasi-elemeleri-yarin-kuralari-cekilecek-uBiWks8u.webp)
Avrupa 17 Yaş Altı Şampiyonası ve 19 Yaş Altı Kadınlar Avrupa Şampiyonası ilk tur eleme kurası yarın çekilecek.
Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, bu iki organizasyonda 2023-2024 sezonu 1.tur elemeleri kura çekimi yarın online olarak yapılacak ve “uefa.com” üzerinden canlı yayınlanacak.
17 Yaş Altı Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri (TSI) kura çekimi saat 11:00’de, 19 Yaş Altı Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri kurası ise 12.00’de (TSI) başlayacak. 17 Yaş Altı Milli Takımı B Ligi 2. Torbasından, 19 Yaş Altı Milli Takımı ise A Ligi 4. Torbasından giriş yapacak.